Area Referee


Click on the image and see the description of the person


Furkan Seźgin
Furkan Seźgin
[:de]Schiedsrichter seit 2018[:en]Referee since 2018[:fr]Arbitre depuis 2018[:ru]Судья с 2018[:cn]从2018开始担任裁判[:ar]الحكم منذ 2018[:es]Árbitro desde 2018[:pt]Árbitro desde 2018[:it]Arbitro dal 2018[:tr]2018 den beri hakem[:hr]Sudac od 2018
Sebastian Schreiber
Sebastian Schreiber
[:de]Schiedsrichter seit 2020[:en]Referee since 2020[:fr]Arbitre depuis 2020[:ru]Судья с 2020[:cn]从2020开始担任裁判[:ar]الحكم منذ 2020[:es]Árbitro desde 2020[:pt]Árbitro desde 2020[:it]Arbitro dal 2020[:tr]2020 den beri hakem[:hr]Sudac od 2020
Imil Zamilov
Imil Zamilov
[:de]Schiedsrichter seit 2019[:en]Referee since 2019[:fr]Arbitre depuis 2019[:ru]Судья с 2019[:cn]从2019开始担任裁判[:ar]الحكم منذ 2019[:es]Árbitro desde 2019[:pt]Árbitro desde 2019[:it]Arbitro dal 2019[:tr]2019 den beri hakem[:hr]Sudac od 2019
Baran Topcu
Baran Topcu
[:de]Schiedsrichter seit 2019[:en]Referee since 2019[:fr]Arbitre depuis 2019[:ru]Судья с 2019[:cn]从2019开始担任裁判[:ar]الحكم منذ 2019[:es]Árbitro desde 2019[:pt]Árbitro desde 2019[:it]Arbitro dal 2019[:tr]2019 den beri hakem[:hr]Sudac od 2019
Francesco La Caprara
Francesco La Caprara
[:de]Schiedsrichter Beauftragter[:en]Referee board representative[:fr]Représentant du conseil arbitral[:ru]Судейский представитель[:cn]裁判委员会代表[:ar]ممثل مجلس الحكم[:es]Árbitro representante de la junta[:pt]Representante do quadro de árbitros[:it]Rappresentante del consiglio arbitrale[:tr]Hakem kurulu temsilcisi[:hr]Predstavnik sudačke komisije[:de]...Schiedsrichter seit 2010[:en]...Referee since 2010[:fr]...Arbitre depuis 2010[:ru]...Судья с 2010[:cn]...从2010开始担任裁判[:ar]الحكم منذ 2010...[:es]...Árbitro desde 2010[:pt]...Árbitro desde 2010[:it]...Arbitro dal 2010[:tr]...2010 den beri hakem[:hr]...Sudac od 2010
Georgios Karampelias
Georgios Karampelias
[:de]Schiedsrichter seit 2020[:en]Referee since 2020[:fr]Arbitre depuis 2020[:ru]Судья с 2020[:cn]从2020开始担任裁判[:ar]الحكم منذ 2020[:es]Árbitro desde 2020[:pt]Árbitro desde 2020[:it]Arbitro dal 2020[:tr]2020 den beri hakem[:hr]Sudac od 2020